Wyślij wiadomość

Asic 30t Hashrate Innosilicon T2T Miner Sha256 Blockchain Bitcoin

1 szt.
MOQ
Negotiated
Cena £
Asic 30t Hashrate Innosilicon T2T Miner Sha256 Blockchain Bitcoin
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Nazwa produktu: Insilikon T2T
Produkcja: Insilikon
Hashrate: 30T
Poziom hałasu: 78dB
Algorytm: SHA256
Moneta: BTC
High Light:

Asic Innosilicon T2T Miner

,

Blockchain Innosilicon T2T Miner

,

30t Innosilicon Miner

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Innosilicon
Orzecznictwo: CE ROSH FCC
Numer modelu: T2T
Zapłata
Szczegóły pakowania: STANDARDOWE PAKOWANIE
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, USDT
Możliwość Supply: 1000 sztuk/miesiące
opis produktu

Asic Miner Innosilicion T2T 30t Sha256 Blockchain Miner T2t Bitcoin Miner

 

Nazwa produktu Insilikon T2T
Produkcja Insilikon
Hashrate 30T
Poziom hałasu 78dB
Algorytm Sha256
Moneta BTC

 

O Innosilicon T2T 30T

 

Koparka ma konstrukcję typu „wszystko w jednym”, którą mają najnowsze górnicy, która integruje górnika i zasilanie.Wymiary rozmiaru to 460*236*160mm, a waga 7,5g.Ta koparka jest wyposażona w aluminiową obudowę, dzięki czemu jest zwarta i mocna oraz pomaga w usuwaniu ciepła.Zasilacz posiada przełącznik do wygodnego sterowania, a na płycie sterującej znajdują się dwa interfejsy zasilania.


Interfejs 4-pinowy wysyła zasilanie do płyty sterującej, a interfejs 6-pinowy zasila dwa wentylatory.Dostarczane są kable zasilające 3 x 1,5 mm o wadze 230g.


Tablica mieszająca i kontroler są połączone ze sobą płaskim kablem.Innoslicon instaluje pod górnikiem dwie maty antypoślizgowe, aby zapewnić stabilne warunki wydobycia.Urządzenie zużywa 2200W, a sprawność energetyczna wynosi około ≥93%.

 

O nas:

 

Leed została założona w 2008 roku. Firma z siedzibą w Shenzhen w Chinach oferuje wygodny transport i piękne krajobrazy.Weszliśmy do branży Blockchain i górnictwa w 2017 roku i od tego czasu staliśmy się jedną z najbardziej zaufanych hurtowni górniczych w całej branży.Przez 5 lat rozwoju i ekspansji rozwinęliśmy naszą kompleksową usługę obejmującą doradztwo górnicze, sprzedaż, transport międzynarodowy, naprawę i konserwację górników.

 

Posiadamy 1500 m powierzchni biurowej z ponad 40 pracownikami, w tym inżynierami, przedstawicielami handlowymi i marketerami.Oprócz biura posiadamy również warsztat 3000㎡ z 4 zintegrowanymi liniami testowymi, 1 linią konserwacyjną i czyszczącą oraz 1 centrum naprawczym wspieranym przez ponad 20 pracowników, ekspertów technicznych, konserwatorów i pracowników magazynu.

 

Naszymi głównymi produktami są koparki Bitmain Antminer, Whatsminer, Avalon, Goldshell i GPU.Głównymi rynkami, na które się kierujemy, są Stany Zjednoczone, Kanada i Europa.Mamy jednak ambicje, aby rozwijać naszą działalność na całym świecie i jesteśmy zobowiązani do świadczenia bezproblemowych usług zaopatrzeniowych naszym klientom na całym świecie.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

 

Asic 30t Hashrate Innosilicon T2T Miner Sha256 Blockchain Bitcoin 0

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : +86 18126351869
Pozostało znaków(20/3000)