Wyślij wiadomość

Wpływ Bitcoina: co każdy inwestor i trader musi wiedzieć

August 29, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Wpływ Bitcoina: co każdy inwestor i trader musi wiedzieć

Nowy tydzień rozpoczął się od cen bitcoinów oscylujących wokół 26 000 dolarów, a sierpień już zapowiadał się jako najgorszy miesiąc w 2023 roku. Pomimo gwałtownego krachu, który miał miejsce 10 dni temu, dynamika cen bitcoinów pozostaje wątpliwa, a byki wydają się bezsilne, aby odzyskać kontrolę nad rynkiem.Biorąc pod uwagę, że wrzesień jest zazwyczaj słabym miesiącem dla Bitcoina, czy sierpień dobiegnie końca, co będzie kolejną negatywną niespodzianką?


Podczas gdy dane dotyczące indeksu osobistych wydatków konsumpcyjnych (PCE) były w tym tygodniu jasnym punktem na rynku kryptowalut, w tym tygodniu czynniki makroekonomiczne ponownie zeszły na dalszy plan.Jednak inwestorzy i analitycy pozostają w stanie najwyższej gotowości, przygotowując się na gorsze sytuacje w obliczu braku oznak odbicia.

 

 

Główne punkty pięciu głównych notowań cen bitcoinów, które warto obejrzeć w tym tygodniu, są następujące:

 

Cena BTC ma tendencję do spadku pod koniec miesiąca: cena Bitcoina miała wpływ na poprzednie zamknięcie.Według danych Cointelegraph Markets Pro i TradingView, pomimo zamknięcia w okolicach poziomu 26 000 dolarów, kurs BTC/USD szybko spadł, spadając aż do 25 880 dolarów, po czym wzrósł w górę.

 

Rzucanie wyzwania niepewności we wrześniu: wrzesień jest ogólnie uważany za kiepski miesiąc dla Bitcoina, a obserwatorzy rynku zwracają w tym czasie szczególną uwagę na koniec sierpnia.Ponieważ sierpień przyniósł 11% straty, wielu martwiło się kolejną niespodzianką w dół.

 

Historyczne ryzyko sierpnia: W przypadku Bitcoina sierpień rzadko przynosił radość bykom.BTC/USD spadł w tym miesiącu o 11%, a dane z zasobu monitorującego CoinGlass pokazują, że sierpień 2023 r. konkurował z zeszłym rokiem i stał się najgorszym sierpniem od 2015 r.

 

„Najdłuższa bessa w historii”: niedawna bessa na Bitcoinie jest wyraźnie poważniejsza niż procentowe wzrosty z poprzedniego roku.Michael l van de Poppe, założyciel i dyrektor naczelny firmy handlowej Eight, nazwał to „najdłuższą bessą w historii”.Pomimo solidnego wzrostu fundamentów kryptowaluty, cena Bitcoina spadła o ponad 50%, przy trwającej 490 dni bessie.

 

Jasna przyszłość dla stopy hashrate: górnicy Bitcoin mogą mieć promyk nadziei na koniec roku.Istnieją teorie, że zmniejszenie o połowę nagród blokowych w kwietniu 2024 r. może skłonić górników do wcześniejszego podniesienia ceny Bitcoina.Chociaż wpływ ten zwykle znajduje odzwierciedlenie na szerszym rynku, dopóki nie nastąpią zmiany w cięciach produkcji, współczynnik hashowania Bitcoina wkroczył na bezprecedensowe terytorium, pokazując aktywizm górników.

 

Oto pięć najważniejszych czynników, które będą miały największy wpływ na cenę Bitcoina w tym tygodniu, a inwestorzy i handlowcy będą musieli uważnie obserwować te czynniki pod kątem zmian.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Charles Lin
Tel : +86 18126351869
Pozostało znaków(20/3000)