Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd założona w 2008 roku, z siedzibą w chińskiej stolicy technologicznej, mieście Shenzhen.Mamy ponad 14-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie w dziedzinie elektroniki użytkowej, a od 2017 roku weszliśmy w branżę blockchain i kryptowalut. Teraz staliśmy się jednym z najbardziej renomowanych i niezawodnych dostawców górników w branży.

 

Mamy zintegrowane usługi sprzedaży, logistyki, napraw i utrzymania, hostingu górników oraz doradztwa górniczego.W chińskim biurze zatrudniamy ponad 40 pracowników, w tym doświadczonych inżynierów i specjalistów, przedstawiciela handlowego, marketera, specjalistę ds. logistyki, zaopatrzenie i magazyniera.W 2022 roku planujemy budowę farmy górniczej w USA, która będzie świadczyła usługi hostingowe, sprzedażowe, naprawcze i serwisowe.Wszyscy nasi klienci mogą korzystać z naszej profesjonalnej obsługi klienta z możliwością przejścia do bezpłatnej wyceny, doradztwa zakupowego, instrukcji obsługi, usług naprawczych i serwisowych.Poza tym nasza stabilna logistyka zapewnia klientom wygodniejszy sposób na niedrogie, bezpieczne i szybkie usługi dostawy.Ważniejsze jest to, że posiadamy doświadczonych inżynierów i specjalistów do świadczenia usług doradczych związanych z budową i eksploatacją farmy wydobywczej.

 

 

Nasza wizja: Ułatw wszystkim kopanie kryptowalut

Nasza misja: Zapewnienie bezproblemowego wydobycia

Nasza wartość: Lojalność wobec jakości, szczera obsługa

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Dodać:6. piętro, budynek C, park przemysłowy Dunfa, Xixiang, Shenzhen, Guangdong, Chiny

E-mail:sprzedaz@szleed.com

Sieć:asiccrypto-miner.com

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Historia

1. Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd została założona w 2008 roku, specjalizując się w produktach elektroniki użytkowej, takich jak telefon komórkowy.

2. W 2012 roku nabyliśmy fabrykę z 4 liniami produkcyjnymi i rozpoczęliśmy produkcję telefonów komórkowych.

3. W 2014 roku utworzyliśmy dział e-Commerce i rozpoczęliśmy budowę sklepu internetowego, takiego jak eBay i Amazon.

4. W 2017 roku podjęliśmy kluczową decyzję, która weszliśmy w branżę blockchain i kryptowalut.Zaczęliśmy sprzedawać klientom na całym świecie różne typy koparek, takie jak asic, GPU itp.

5. W 2018 zbudowaliśmy dwie farmy górnicze do wydobywania kryptowalut w Sichun i Yunnan.W tym samym roku powołaliśmy zespół naprawczy i konserwacyjny składający się z 8 inżynierów.

6. W 2019 roku utworzyliśmy zespół konsultacyjny w celu dostarczenia rozwiązania górniczego dużym klientom.

7. W 2020 rNasza sprzedaż osiągnęła około 190 milionów dolarów, co ustanowiło nowy rekord.

8. W 2022 r. wybudujemy jedną farmę górniczą obejmującą usługi hostingowe, sprzedażowe, naprawcze i serwisowe.

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Usługa

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd świadczy usługi sprzedaży, logistyki, naprawy i konserwacji, hostingu górników i konsultacji górniczych klientom na całym świecie.

 

Usługi sprzedażowe:

  • Wszystkim klientom oferujemy bezpłatne usługi wyceny.
  • Oferujemy naszym klientom profesjonalne porady dotyczące zakupu zgodnie z ich witryną, opłatami za energię elektryczną itp.
  • Wszyscy klienci mogą otrzymać od nas wskazówki dla użytkowników.

 

Usługi logistyczne:

  • Integrujemy firmę spedycyjną, co pozwala nam zapewnić naszym klientom lepszą obsługę dostaw.Ponieważ cechy maszyny górniczej są wysokiej wartości, byłoby więcej wymagań dotyczących usługi dostawy, takich jak bezpieczeństwo.Chcemy osiągnąć lepszą cenę, lepszą prędkość i większą kontrolę.

 

Naprawa i konserwacja:

  • W przypadku górnika objętego gwarancją możemy pomóc klientom w zwrocie górnika do producentów.Górnikowi, który nie jest objęty gwarancją, świadczymy usługi naprawcze i konserwacyjne, które mogą pomóc wyeliminować zmartwienia klientów, jeśli górnik nie jest już objęty gwarancją.
  • Czyszczenie i remont górnika to również usługa dodatkowa, którą zaoferowaliśmy.Klienci mogą wysyłać do nas swoich górników w celu wyczyszczenia lub remontu, co może pomóc przedłużyć żywotność maszyn i przynieść większe zyski klientom.
  • Ściśle współpracujemy z dużymi producentami w branży, dzięki czemu możemy dostarczyć nam wiele komponentów, takich jak tablica kontrolna, tablica mieszająca.

 

Usługi hostingowe:

W najbliższej przyszłości będziemy świadczyć usługi hostingowe dla klientów z USA, ponieważ nasza farma górnicza zostanie zbudowana w Teksasie.Ponadto w naszym centrum w USA będą świadczone usługi sprzedaży, naprawy i konserwacji.

 

Doradztwo górnicze:

  • Oferowane rozwiązanie Minging.
  • Pomoc farmie wydobywczej w rozwiązywaniu problemów sprzętowych, takich jak wybór transformatora mocy, budowa kontenera górniczego, okablowanie, chłodzenie itp.
  • Pomoc farmie górniczej w stworzeniu systemu oprogramowania do monitorowania górników.

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Nasz zespół

Skład firmy

 

1. Inżynierowie i specjaliści

2. Przedstawiciele handlowi

3. Marketerzy

4. Specjaliści ds. logistyki

5. Personel ds. Zamówień

6. Pracownicy magazynu

 

Shenzhen Leed Electronic Co., Ltd

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Charles Lin
Tel : +86 18126351869
Pozostało znaków(20/3000)